قیمت جوجه گوشتی

خرید و فروش جوجه گوشتی  را بیاموزید
جوجه گوشتی از اهمیت ویژه ای برای مرغداران برخوردار است و دلیل اصلی آن محبوبیت گوشت و تخم مرغ در بین مردم سراسر جهان است. قیمت نسبتاً پایین و دسترسی آسان به گوشت مرغ، پرورش مرغ و استفاده از محصولات آن در کنار فروش مرغ را به منبع درآمد خوبی تبدیل کرده است. به این ترتیب بازار خرید گوشت و تخم مرغ همیشه داغ است و همین امر باعث می شود افراد زیادی روی جوجه های گوشتی، مرغ و جوجه های دو منظوره کار کنند. مطمئناً شغل یک پرورش دهنده بعد از فعالیت در زمینه فروش طیور بهتر می شود، اما ابتدا بهتر است با مطالعه مقاله زیر در مورد این رشته بیشتر بدانید و قوی تر شروع کنید:
با پرورش مرغ درآمد کسب کنید.
پرورش جوجه برای بسیاری از مردم دنیا امری رایج است و هر پرورش دهنده ای می تواند از راه های مختلفی از این طریق کسب درآمد کند، از جمله:
 فروش تخم مرغ تازه
 فروش تخم مرغ بارور شده
 فروش جوجه یکروزه
جوجه برای فروش (در هر سنی)
 فروش خروس
 فروش جوجه های گوشتی
 فروش پر تزیینی پرنده
 فروش فضله مرغ
در این مقاله تنها به بررسی اطلاعات مربوط به خرید و فروش جوجه می پردازیم چرا که قیمت پایین و سایر عوامل باعث می شود بیشتر افراد تمایل بیشتری به خرید جوجه داشته باشند. بنابراین شما می توانید به عنوان یک پرورش دهنده با تجربه پس از پر کردن ظرفیت ذخیره سازی محیط و پرورش گله ایده آل، تخم مرغ بارور شده را جوجه کشی کنید و پس از یک روز یا چند هفته نگهداری ،جوجه ها را روانه بازار کنیدوسود زیادی کسب کنید. در این راه فقط باید بسیار مراقب باشید و محیط مناسبی را برای زندگی جوجه های خود فراهم کنید تا جوجه های سالم به دنیا بیاورند و به دلیل مزایای تغذیه مناسب دچار افت عملکرد نشوند.
فروش جوجه یک روزه
بسیاری از پرورش دهندگان دوست دارند لذت پرورش جوجه های یک روزه را تجربه کنند، اما توانایی تولید تخم های بارور را ندارند، بنابراین جوجه های یک روزه را خریداری می کنند. ارتباط با این افراد و فروش جوجه ها در شبانه روز (با مقداری حاشیه سود) می تواند کسب و کار شما را در موقعیت بهتری قرار دهد.
بهار بهترین زمان برای خرید جوجه یک روزه است، اما بهتر است مزیت های فروش مرغ در پاییز را فراموش نکنید، زیرا اکنون همه به فکر پرداختن بهای ضررهای فصل تابستان هستند وبا خرید جوجه یک روز سعی می کنند ظرفیت گله را افزایش دهند.
بسته به نژاد و نوع پرورش جوجه خود و اگر از جنسیت جوجه یکروزه خود مطمئن هستید، قیمت مناسب را در نظر بگیرید (تعیین جنسیت جوجه یکروزه بسیار مشکل است). به خاطر داشته باشید که جوجه ها با قیمت بالاتری به فروش می رسند .البته به یاد داشته باشید که اگر می خواهید با فروش جوجه یک روزه درآمد کسب کنید، نیازی به کار با جوجه ندارید و معمولاًمیتوانید تخم های بارور شده را جوجه کشی کنیدوبفروشید. با استفاده از دستگاه جوجه کشی می توانید به راحتی در یک روز جوجه های سالم تولید کنید و از طرفی جوجه ها زمان بیشتری برای تخم گذاری زیاد دارند و از آنجایی که شما جوجه های یک روزه می فروشید نیازی به این کار نیست.
فروش جوجه مرغ بالغ
پرورش دهندگانی که می خواهند درآمد بیشتری داشته باشند برای مدت کوتاهی جوجه ها را نگهداری می کنند و پس از مدتی جوجه های بزرگتر را با قیمت بالاتری به فروش می رسانند و این سود بالاتر کاملا منطقی است زیرا نگهداری جوجه های یک روزه و تامین تغذیه مناسب آنها هزینه زیادی دارد.
جوجه های کمتر از یک سال که به پولت معروفند، به اندازه کافی بزرگ هستند که شروع به تخم گذاری کنند.
این به این معنی است که می توانید برای این جوجه ها هزینه بیشتری بپردازید. قیمت فروش جوجه بستگی به نوع نژاد و محل سکونت دارد و همچنین نحوه پرورش و میزان رعایت برنامه های تغذیه و واکسیناسیون لازم آن ها محدوده قیمتی جوجه ها را تعیین می کند.
راه هایی برای فروش جوجه گوشتی
اگر به دلایلی آنها را دوست ندارید یا نمی توانید جوجه های خود را نگهداری کنید، می توانید آنها را به روش های زیر بفروشید:
از شبکه های اجتماعی استفاده کنید
ایجاد یک صفحه خاص در شبکه های اجتماعی مرغ شما را بهتر و بیشتر نشان می دهد. اگر بتوانید عکس های باکیفیت جوجه های خود را به اشتراک بگذارید و با افزودن اطلاعات مرتبط مانند نژاد، سن، رنگ، جنسیت و سابقه واکسیناسیون، معرفی را به پایان برسانید، مطمئن باشید که افراد بیشتری از کسب و کار شما مطلع شده و جوجه می خرند.
تبلیغات و بروشور
یک بروشور کامل با اطلاعات مفید در مورد جوجه ها ایجاد کنید و از آن برای معرفی بهتر کسب و کار خود استفاده کنید.
راه اندازی فروشگاه اینترنتی
شمامیتوانید با ایجاد یک وب سایت اختصاصی و ارائه تمام اطلاعات لازم در مورد کسب و کار و جوجه ها و لیست تمام مشخصات آنها، دسترسی خریداران به جوجه های مورد نظر را آسان تر کنید.

اولین دیدگاه را بنویسید